publicitate
publicitate

Vremea Sasca Noua (Suceava) 3 zile, 5 zile si 7 zile

Vremea Sasca Noua – Suceava 3 zile, 5 zile si 7 zile). Sunteti in cautarea prognozei meteo pentru urmatoarele zile in Sasca Noua, (Suceava)? Va aflati in locul potrivit! In randurile de mai jos va oferim urmatoarele informatii

publicitate
  • Temperatura minima si temperatura maxima in Sasca Noua, Suceava.
  • Viteza vantului in Sasca Noua, Suceava.
  • Sanse de nori si sanse de ploaie.
  • Ora rasarit si ora apus.

Vremea Sasca Noua (Suceava) 3 zile, 5 zile si 7 zile.

sâm, 20/04/2024

Last updated: 20.04.2024 12:27:00

Vremea Sasca Noua, Suceava. Meteo

Weather Icon Filled SVG

cer senin

Icon Filled SVG Temperaturi: Min. 0 / Max. 13 ℃ | Icon Filled SVG Vant: 11 km/h | Icon Filled SVG Nori: 0 % | Icon Filled SVG Umiditate: 57 % | Icon Filled SVG Ploaie: 0 mm
Icon Filled SVG Rasarit: 06:16 | Icon Filled SVG Apus: 20:11

Prognoza meteo pe ore

12 Weather Icon Filled SVGTemperatura Viteza vant Nori Umiditate Ploaie
12 Weather Icon Filled SVGTemp Wind Clouds Humidity Rain
12 Weather Icon Filled SVG10°110570
13 Weather Icon Filled SVG11°1313550
14 Weather Icon Filled SVG11°1628520
15 Weather Icon Filled SVG12°1645480
15 Weather Icon Filled SVG12°1645480
16 Weather Icon Filled SVG13°1780430
17 Weather Icon Filled SVG13°23100440
18 Weather Icon Filled SVG11°21100550
19 Weather Icon Filled SVG10°15100590
19 Weather Icon Filled SVG10°15100590
20 Weather Icon Filled SVG9100650
21 Weather Icon Filled SVG5100660
22 Weather Icon Filled SVG0100650
23 Weather Icon Filled SVG5100650
23 Weather Icon Filled SVG5100650
00 Weather Icon Filled SVG7100680
01 Weather Icon Filled SVG7100700
02 Weather Icon Filled SVG8100730
03 Weather Icon Filled SVG10100770
04 Weather Icon Filled SVG10100810
05 Weather Icon Filled SVG8100810
06 Weather Icon Filled SVG9100830
07 Weather Icon Filled SVG10100810

Vremea pe 5 zile

duminică, 21.04.2024
Weather Icon Filled SVG
Min. 4
Max. 13
duminică
Weather Icon Filled SVG
12 ℃
luni, 22.04.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 3
Ziua: 6
luni
Weather Icon Filled SVG
3 ℃
marți, 23.04.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 3
Ziua: 8
marți
Weather Icon Filled SVG
7 ℃
miercuri, 24.04.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 6
Ziua: 17
miercuri
Weather Icon Filled SVG
16 ℃
joi, 25.04.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 6
Ziua: 14
joi
Weather Icon Filled SVG
14 ℃

Prognoza meteo Sasca Noua (Suceava)

Vremea în Sasca Noua, acest factor imprevizibil al naturii, exercită o influență semnificativă asupra modului în care ne gestionăm activitățile cotidiene. De la o simplă plimbare în aer liber la planificarea călătoriilor pe termen lung, prognoza meteo este temelia pe care ne construim programul zilnic. Echipa Vremea7zile.online își propune să devină partenerul tău de încredere în interpretarea acestei dansatoare capricioase.

publicitate

Detaliile Meteo pe Oră – Pe măsură ce fiecare clipă contează tot mai mult, prognoza meteo pe ore oferă o privire detaliată asupra zilei. Ai simțit vreodată nevoia să afli dacă la ora 18.00 va fi suficient soare pentru o ședință foto sau dacă o ploaie scurtă îți va întrerupe planurile? Cu prognoza detaliată, astfel de informații devin accesibile.

Vremea Sasca Noua (Suceava). Prognoza Meteo pe 7 zile.

Vremea Sasca Noua, Suceava. Astăzi – Cadrul Zilei în Desfășurare. O panoramă generală, o imagine completă a condițiilor de vreme pentru ziua în curs. De la fluctuațiile de temperatură posibile la probabilitatea de precipitații, această secțiune te ajută să îți ajustezi planurile în consecință.

Meteo 3 zile Sasca Noua (Suceava)

Următoarele 3 Zile – Privirea spre Viitorul Apropiat. Indiferent dacă planifici o evadare de weekend sau ai întâlniri importante în agendă, prognoza pe 3 zile îți oferă o perspectivă clară asupra zilelor imediat următoare.

Afla chiar acum prognoza ANM pentru 3 zile, 5 zile si 7 zile in Sasca Noua, Suceava

Meteo 5 Zile pentru Sasca Noua (Suceava)

Săptămâna în Avans – Previziuni meteorologice pe 5 Zile pentru Sasca Noua din judetul Suceava. Când alegerile tale depășesc prezentul și te îndrepți către viitor, prognoza meteo pe 5 zile îți furnizează datele necesare pentru a anticipa și adapta planurile tale. Grijă de grădină, planifică călătorii sau pregătește prezentările de la birou, având încredere în previziuni.

Vremea 7 Zile Sasca Noua (Suceava)

Perspectiva Săptămânii – Previziuni meteo pe 7 Zile pentru Sasca Noua judetul Suceava. O fereastră extinsă către viitor, în care poți observa tendințele meteo pe termen mediu. Ideal pentru planificarea călătoriilor, organizarea evenimentelor sau pentru entuziaștii de meteorologie.

Este important să înțelegem că, deși tehnologia avansează și metodele devin mai sofisticate, prognoza meteo nu este o știință exactă. Cu toate acestea, ne străduim să furnizăm informații cât mai precise și actuale. Recomandăm consultarea regulată a prognozei și adaptarea planurilor conform acesteia.

Vremea Sasca Noua, Suceava În încheiere, ne dorim să profiți la maxim de fiecare zi, având la îndemână toate informațiile despre vreme. Rămâi conectat cu Vremea7zile.online și navighează încrezător prin condițiile meteorologice viitoare!

Vremea în Sasca Noua, (Suceava) Azi sau Mâine

Prognoza Meteo pentru Mâine în Sasca Noua, judetul Suceava. Află acum previziunile meteo începând de mâine. Tot ceea ce trebuie să faci este să consulți tabelul de mai sus. Obține cu ușurință detaliile meteo pentru Sasca Noua pe perioade de 3, 5, 7 zile.

O Privire Asupra Istoricului Prognozei Meteo pentru Sasca Noua, judetul Suceava

Vremea în Sasca Noua online, astăzi, pentru următoarele 3, 5, 7 și 10 zile. Pe măsură ce timpul a trecut, prognoza meteo a devenit un element esențial în rutina noastră. De la planificarea concediilor la pregătirea pentru zilele de muncă sau evenimentele speciale, prognozele ne ajută să ne organizăm și să anticipăm schimbările atmosferice. Dar cum funcționează în realitate prognoza meteo și ce inovații ne așteaptă în viitor?

Mecanismul din Spatele Prognozei Meteo în Sasca Noua, (Suceava)

Vremea Sasca Noua, Suceava. Prognoza meteo se bazează pe colectarea datelor din mediul înconjurător prin intermediul unor instrumente specializate, cum ar fi baloanele meteorologice, sateliții, radarele și stațiile de monitorizare terestră. Aceste informații sunt ulterior procesate de algoritmi avansați și modele computerizate care prezic schimbările atmosferice.

Proviziile Meteorologice în Sasca Noua, (Suceava) în diferite perioade

Variabilele cheie luate în considerare includ temperatura, umiditatea, presiunea atmosferică, direcția și viteza vântului, precum și fenomene precum precipitațiile sau turbulențele. Toate aceste date sunt integrate pentru a genera o prognoză cât mai precisă pentru o locație specifică pe o anumită perioadă de timp.

Desfidațiile Prognozei Meteo în Sasca Noua, (Suceava)

Cu toate că tehnologia a avansat semnificativ, prognoza meteo nu poate fi întotdeauna 100% exactă. Acest fapt se datorează naturii complexe și dinamice a atmosferei, unde chiar și schimbările minore pot influența rezultatele semnificativ. Factorii precum schimbările climatice sau fenomenele atmosferice extreme pot afecta, de asemenea, gradul de precizie al prognozelor.

Inteligenta artificiala utilizata in Prognoza Meteo

Vremea Sasca Noua, Suceava. Pe parcursul ultimilor ani, am fost martorii unor avansuri semnificative în domeniul meteorologiei. Inteligența artificială și învățarea automată sunt acum utilizate pentru a îmbunătăți acuratețea prognozelor. De asemenea, sateliții cu rezoluție înaltă furnizează date mai detaliate despre starea atmosferică, iar senzorii Internet of Things (IoT) adună informații din diverse locații, contribuind la o imagine mai cuprinzătoare a vremii. Vremea Sasca Noua, Suceava 2 zile, 3 zile, 4 zile, 5 zile si 7 zile, 8 zile, 10 zile, 15 zile, 20 zile, 21 zile sau 30 zile.

Vremea Sasca Noua (Suceava) 7 zile