Vremea Dimitrie Cantemir (Giurgiu) 3 zile, 5 zile si 7 zile

Vremea Dimitrie Cantemir – Giurgiu 3 zile, 5 zile si 7 zile). Sunteti in cautarea prognozei meteo pentru urmatoarele zile in Dimitrie Cantemir, (Giurgiu)? Va aflati in locul potrivit! In randurile de mai jos va oferim urmatoarele informatii

  • Temperatura minima si temperatura maxima in Dimitrie Cantemir, Giurgiu.
  • Viteza vantului in Dimitrie Cantemir, Giurgiu.
  • Sanse de nori si sanse de ploaie.
  • Ora rasarit si ora apus.

Vremea Dimitrie Cantemir (Giurgiu) 3 zile, 5 zile si 7 zile.

Dum, 03/12/2023

Last updated: 03.12.2023 01:56:16

Vremea Dimitrie Cantemir, Giurgiu. Meteo

Weather Icon Filled SVG

cer acoperit de nori

Icon Filled SVG Temperaturi: Min. 4 / Max. 12 ℃ | Icon Filled SVG Vant: 15 km/h | Icon Filled SVG Nori: 99 % | Icon Filled SVG Umiditate: 71 % | Icon Filled SVG Ploaie: 0 mm
Icon Filled SVG Rasarit: 07:32 | Icon Filled SVG Apus: 16:39

Prognoza meteo pe ore

1 Weather Icon Filled SVGTemperatura Viteza vant Nori Umiditate Ploaie
1 Weather Icon Filled SVGTemp Wind Clouds Humidity Rain
01 Weather Icon Filled SVG12°1699720
02 Weather Icon Filled SVG12°1599710
03 Weather Icon Filled SVG12°1599720
04 Weather Icon Filled SVG11°1393730
05 Weather Icon Filled SVG11°1394740
06 Weather Icon Filled SVG11°1394760
07 Weather Icon Filled SVG11°1394780
07 Weather Icon Filled SVG11°1394780
08 Weather Icon Filled SVG11°1495790
09 Weather Icon Filled SVG11°16100780
10 Weather Icon Filled SVG12°19100760
11 Weather Icon Filled SVG12°19100760
12 Weather Icon Filled SVG11°23100750
13 Weather Icon Filled SVG25100710
14 Weather Icon Filled SVG25100750
14 Weather Icon Filled SVG25100750
15 Weather Icon Filled SVG26100790
16 Weather Icon Filled SVG27100811
17 Weather Icon Filled SVG25100820
18 Weather Icon Filled SVG23100801
19 Weather Icon Filled SVG24100761
20 Weather Icon Filled SVG22100660
21 Weather Icon Filled SVG21100600
21 Weather Icon Filled SVG21100600
22 Weather Icon Filled SVG17100590
23 Weather Icon Filled SVG17100580
00 Weather Icon Filled SVG17100570
01 Weather Icon Filled SVG16100580
02 Weather Icon Filled SVG13100580
03 Weather Icon Filled SVG10100580
04 Weather Icon Filled SVG10100590
05 Weather Icon Filled SVG9100610
06 Weather Icon Filled SVG8100640
07 Weather Icon Filled SVG8100650


Vremea pe 5 zile

luni, 04.12.2023
Weather Icon Filled SVG
Min. 1
Max. 4
luni
Weather Icon Filled SVG
3 ℃
marți, 05.12.2023
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 0
Ziua: 7
marți
Weather Icon Filled SVG
6 ℃
miercuri, 06.12.2023
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 5
Ziua: 7
miercuri
Weather Icon Filled SVG
6 ℃
joi, 07.12.2023
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 4
Ziua: 6
joi
Weather Icon Filled SVG
4 ℃
vineri, 08.12.2023
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 3
Ziua: 7
vineri
Weather Icon Filled SVG
5 ℃

Prognoza meteo Dimitrie Cantemir (Giurgiu)

Vremea în Dimitrie Cantemir, acest factor imprevizibil al naturii, exercită o influență semnificativă asupra modului în care ne gestionăm activitățile cotidiene. De la o simplă plimbare în aer liber la planificarea călătoriilor pe termen lung, prognoza meteo este temelia pe care ne construim programul zilnic. Echipa Vremea7zile.online își propune să devină partenerul tău de încredere în interpretarea acestei dansatoare capricioase.

Detaliile Meteo pe Oră – Pe măsură ce fiecare clipă contează tot mai mult, prognoza meteo pe ore oferă o privire detaliată asupra zilei. Ai simțit vreodată nevoia să afli dacă la ora 18.00 va fi suficient soare pentru o ședință foto sau dacă o ploaie scurtă îți va întrerupe planurile? Cu prognoza detaliată, astfel de informații devin accesibile.

Vremea Dimitrie Cantemir (Giurgiu). Prognoza Meteo pe 7 zile.

Vremea Dimitrie Cantemir, Giurgiu. Astăzi – Cadrul Zilei în Desfășurare. O panoramă generală, o imagine completă a condițiilor de vreme pentru ziua în curs. De la fluctuațiile de temperatură posibile la probabilitatea de precipitații, această secțiune te ajută să îți ajustezi planurile în consecință.

Meteo 3 zile Dimitrie Cantemir (Giurgiu)

Următoarele 3 Zile – Privirea spre Viitorul Apropiat. Indiferent dacă planifici o evadare de weekend sau ai întâlniri importante în agendă, prognoza pe 3 zile îți oferă o perspectivă clară asupra zilelor imediat următoare.

Afla chiar acum prognoza ANM pentru 3 zile, 5 zile si 7 zile in Dimitrie Cantemir, Giurgiu

Meteo 5 Zile pentru Dimitrie Cantemir (Giurgiu)

Săptămâna în Avans – Previziuni meteorologice pe 5 Zile pentru Dimitrie Cantemir din judetul Giurgiu. Când alegerile tale depășesc prezentul și te îndrepți către viitor, prognoza meteo pe 5 zile îți furnizează datele necesare pentru a anticipa și adapta planurile tale. Grijă de grădină, planifică călătorii sau pregătește prezentările de la birou, având încredere în previziuni.

Vremea 7 Zile Dimitrie Cantemir (Giurgiu)

Perspectiva Săptămânii – Previziuni meteo pe 7 Zile pentru Dimitrie Cantemir judetul Giurgiu. O fereastră extinsă către viitor, în care poți observa tendințele meteo pe termen mediu. Ideal pentru planificarea călătoriilor, organizarea evenimentelor sau pentru entuziaștii de meteorologie.

Este important să înțelegem că, deși tehnologia avansează și metodele devin mai sofisticate, prognoza meteo nu este o știință exactă. Cu toate acestea, ne străduim să furnizăm informații cât mai precise și actuale. Recomandăm consultarea regulată a prognozei și adaptarea planurilor conform acesteia.

Vremea Dimitrie Cantemir, Giurgiu În încheiere, ne dorim să profiți la maxim de fiecare zi, având la îndemână toate informațiile despre vreme. Rămâi conectat cu Vremea7zile.online și navighează încrezător prin condițiile meteorologice viitoare!

Vremea în Dimitrie Cantemir, (Giurgiu) Azi sau Mâine

Prognoza Meteo pentru Mâine în Dimitrie Cantemir, judetul Giurgiu. Află acum previziunile meteo începând de mâine. Tot ceea ce trebuie să faci este să consulți tabelul de mai sus. Obține cu ușurință detaliile meteo pentru Dimitrie Cantemir pe perioade de 3, 5, 7 zile.

O Privire Asupra Istoricului Prognozei Meteo pentru Dimitrie Cantemir, judetul Giurgiu

Vremea în Dimitrie Cantemir online, astăzi, pentru următoarele 3, 5, 7 și 10 zile. Pe măsură ce timpul a trecut, prognoza meteo a devenit un element esențial în rutina noastră. De la planificarea concediilor la pregătirea pentru zilele de muncă sau evenimentele speciale, prognozele ne ajută să ne organizăm și să anticipăm schimbările atmosferice. Dar cum funcționează în realitate prognoza meteo și ce inovații ne așteaptă în viitor?

Mecanismul din Spatele Prognozei Meteo în Dimitrie Cantemir, (Giurgiu)

Vremea Dimitrie Cantemir, Giurgiu. Prognoza meteo se bazează pe colectarea datelor din mediul înconjurător prin intermediul unor instrumente specializate, cum ar fi baloanele meteorologice, sateliții, radarele și stațiile de monitorizare terestră. Aceste informații sunt ulterior procesate de algoritmi avansați și modele computerizate care prezic schimbările atmosferice.

Proviziile Meteorologice în Dimitrie Cantemir, (Giurgiu) în diferite perioade

Variabilele cheie luate în considerare includ temperatura, umiditatea, presiunea atmosferică, direcția și viteza vântului, precum și fenomene precum precipitațiile sau turbulențele. Toate aceste date sunt integrate pentru a genera o prognoză cât mai precisă pentru o locație specifică pe o anumită perioadă de timp.

Desfidațiile Prognozei Meteo în Dimitrie Cantemir, (Giurgiu)

Cu toate că tehnologia a avansat semnificativ, prognoza meteo nu poate fi întotdeauna 100% exactă. Acest fapt se datorează naturii complexe și dinamice a atmosferei, unde chiar și schimbările minore pot influența rezultatele semnificativ. Factorii precum schimbările climatice sau fenomenele atmosferice extreme pot afecta, de asemenea, gradul de precizie al prognozelor.

Inteligenta artificiala utilizata in Prognoza Meteo

Vremea Dimitrie Cantemir, Giurgiu. Pe parcursul ultimilor ani, am fost martorii unor avansuri semnificative în domeniul meteorologiei. Inteligența artificială și învățarea automată sunt acum utilizate pentru a îmbunătăți acuratețea prognozelor. De asemenea, sateliții cu rezoluție înaltă furnizează date mai detaliate despre starea atmosferică, iar senzorii Internet of Things (IoT) adună informații din diverse locații, contribuind la o imagine mai cuprinzătoare a vremii. Vremea Dimitrie Cantemir, Giurgiu 2 zile, 3 zile, 4 zile, 5 zile si 7 zile, 8 zile, 10 zile, 15 zile, 20 zile, 21 zile sau 30 zile.

Vremea Dimitrie Cantemir (Giurgiu) 7 zile