Vremea Bumbuesti (Valcea) 3 zile, 5 zile si 7 zile

Vremea Bumbuesti – Valcea 3 zile, 5 zile si 7 zile). Sunteti in cautarea prognozei meteo pentru urmatoarele zile in Bumbuesti, (Valcea)? Va aflati in locul potrivit! In randurile de mai jos va oferim urmatoarele informatii

  • Temperatura minima si temperatura maxima in Bumbuesti, Valcea.
  • Viteza vantului in Bumbuesti, Valcea.
  • Sanse de nori si sanse de ploaie.
  • Ora rasarit si ora apus.

Vremea Bumbuesti (Valcea) 3 zile, 5 zile si 7 zile.

sâm, 02/03/2024

Last updated: 02.03.2024 02:35:43

Vremea Bumbuesti, Valcea. Meteo

Weather Icon Filled SVG

cer acoperit de nori

Icon Filled SVG Temperaturi: Min. 9 / Max. 14 ℃ | Icon Filled SVG Vant: 12 km/h | Icon Filled SVG Nori: 100 % | Icon Filled SVG Umiditate: 48 % | Icon Filled SVG Ploaie: 0 mm
Icon Filled SVG Rasarit: 06:58 | Icon Filled SVG Apus: 18:11

Prognoza meteo pe ore

2 Weather Icon Filled SVGTemperatura Viteza vant Nori Umiditate Ploaie
2 Weather Icon Filled SVGTemp Wind Clouds Humidity Rain
02 Weather Icon Filled SVG10°12100480
03 Weather Icon Filled SVG10°12100480
04 Weather Icon Filled SVG10°12100490
05 Weather Icon Filled SVG10100500
06 Weather Icon Filled SVG11100500
07 Weather Icon Filled SVG9100520
08 Weather Icon Filled SVG8100550
08 Weather Icon Filled SVG8100550
09 Weather Icon Filled SVG10°8100520
10 Weather Icon Filled SVG11°11100500
11 Weather Icon Filled SVG12°11100480
12 Weather Icon Filled SVG12°12100450
13 Weather Icon Filled SVG13°1299430
14 Weather Icon Filled SVG14°1197410
15 Weather Icon Filled SVG13°10100410
15 Weather Icon Filled SVG13°10100410
16 Weather Icon Filled SVG13°10100430
17 Weather Icon Filled SVG12°8100470
18 Weather Icon Filled SVG11°7100550
19 Weather Icon Filled SVG10°5100590
20 Weather Icon Filled SVG10°3100610
21 Weather Icon Filled SVG3100630
22 Weather Icon Filled SVG3100650
22 Weather Icon Filled SVG3100650
23 Weather Icon Filled SVG2100660
00 Weather Icon Filled SVG1100680
01 Weather Icon Filled SVG1100690
02 Weather Icon Filled SVG1100700
03 Weather Icon Filled SVG1100720
04 Weather Icon Filled SVG1100740
05 Weather Icon Filled SVG1100750
06 Weather Icon Filled SVG1100760
07 Weather Icon Filled SVG1100760


Vremea pe 5 zile

duminică, 03.03.2024
Weather Icon Filled SVG
Min. 7
Max. 14
duminică
Weather Icon Filled SVG
12 ℃
luni, 04.03.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 5
Ziua: 14
luni
Weather Icon Filled SVG
13 ℃
marți, 05.03.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 8
Ziua: 10
marți
Weather Icon Filled SVG
9 ℃
miercuri, 06.03.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 7
Ziua: 15
miercuri
Weather Icon Filled SVG
13 ℃
joi, 07.03.2024
Weather Icon Filled SVG
Noaptea: 7
Ziua: 9
joi
Weather Icon Filled SVG
9 ℃

Prognoza meteo Bumbuesti (Valcea)

Vremea în Bumbuesti, acest factor imprevizibil al naturii, exercită o influență semnificativă asupra modului în care ne gestionăm activitățile cotidiene. De la o simplă plimbare în aer liber la planificarea călătoriilor pe termen lung, prognoza meteo este temelia pe care ne construim programul zilnic. Echipa Vremea7zile.online își propune să devină partenerul tău de încredere în interpretarea acestei dansatoare capricioase.

Detaliile Meteo pe Oră – Pe măsură ce fiecare clipă contează tot mai mult, prognoza meteo pe ore oferă o privire detaliată asupra zilei. Ai simțit vreodată nevoia să afli dacă la ora 18.00 va fi suficient soare pentru o ședință foto sau dacă o ploaie scurtă îți va întrerupe planurile? Cu prognoza detaliată, astfel de informații devin accesibile.

Vremea Bumbuesti (Valcea). Prognoza Meteo pe 7 zile.

Vremea Bumbuesti, Valcea. Astăzi – Cadrul Zilei în Desfășurare. O panoramă generală, o imagine completă a condițiilor de vreme pentru ziua în curs. De la fluctuațiile de temperatură posibile la probabilitatea de precipitații, această secțiune te ajută să îți ajustezi planurile în consecință.

Meteo 3 zile Bumbuesti (Valcea)

Următoarele 3 Zile – Privirea spre Viitorul Apropiat. Indiferent dacă planifici o evadare de weekend sau ai întâlniri importante în agendă, prognoza pe 3 zile îți oferă o perspectivă clară asupra zilelor imediat următoare.

Afla chiar acum prognoza ANM pentru 3 zile, 5 zile si 7 zile in Bumbuesti, Valcea

Meteo 5 Zile pentru Bumbuesti (Valcea)

Săptămâna în Avans – Previziuni meteorologice pe 5 Zile pentru Bumbuesti din judetul Valcea. Când alegerile tale depășesc prezentul și te îndrepți către viitor, prognoza meteo pe 5 zile îți furnizează datele necesare pentru a anticipa și adapta planurile tale. Grijă de grădină, planifică călătorii sau pregătește prezentările de la birou, având încredere în previziuni.

Vremea 7 Zile Bumbuesti (Valcea)

Perspectiva Săptămânii – Previziuni meteo pe 7 Zile pentru Bumbuesti judetul Valcea. O fereastră extinsă către viitor, în care poți observa tendințele meteo pe termen mediu. Ideal pentru planificarea călătoriilor, organizarea evenimentelor sau pentru entuziaștii de meteorologie.

Este important să înțelegem că, deși tehnologia avansează și metodele devin mai sofisticate, prognoza meteo nu este o știință exactă. Cu toate acestea, ne străduim să furnizăm informații cât mai precise și actuale. Recomandăm consultarea regulată a prognozei și adaptarea planurilor conform acesteia.

Vremea Bumbuesti, Valcea În încheiere, ne dorim să profiți la maxim de fiecare zi, având la îndemână toate informațiile despre vreme. Rămâi conectat cu Vremea7zile.online și navighează încrezător prin condițiile meteorologice viitoare!

Vremea în Bumbuesti, (Valcea) Azi sau Mâine

Prognoza Meteo pentru Mâine în Bumbuesti, judetul Valcea. Află acum previziunile meteo începând de mâine. Tot ceea ce trebuie să faci este să consulți tabelul de mai sus. Obține cu ușurință detaliile meteo pentru Bumbuesti pe perioade de 3, 5, 7 zile.

O Privire Asupra Istoricului Prognozei Meteo pentru Bumbuesti, judetul Valcea

Vremea în Bumbuesti online, astăzi, pentru următoarele 3, 5, 7 și 10 zile. Pe măsură ce timpul a trecut, prognoza meteo a devenit un element esențial în rutina noastră. De la planificarea concediilor la pregătirea pentru zilele de muncă sau evenimentele speciale, prognozele ne ajută să ne organizăm și să anticipăm schimbările atmosferice. Dar cum funcționează în realitate prognoza meteo și ce inovații ne așteaptă în viitor?

Mecanismul din Spatele Prognozei Meteo în Bumbuesti, (Valcea)

Vremea Bumbuesti, Valcea. Prognoza meteo se bazează pe colectarea datelor din mediul înconjurător prin intermediul unor instrumente specializate, cum ar fi baloanele meteorologice, sateliții, radarele și stațiile de monitorizare terestră. Aceste informații sunt ulterior procesate de algoritmi avansați și modele computerizate care prezic schimbările atmosferice.

Proviziile Meteorologice în Bumbuesti, (Valcea) în diferite perioade

Variabilele cheie luate în considerare includ temperatura, umiditatea, presiunea atmosferică, direcția și viteza vântului, precum și fenomene precum precipitațiile sau turbulențele. Toate aceste date sunt integrate pentru a genera o prognoză cât mai precisă pentru o locație specifică pe o anumită perioadă de timp.

Desfidațiile Prognozei Meteo în Bumbuesti, (Valcea)

Cu toate că tehnologia a avansat semnificativ, prognoza meteo nu poate fi întotdeauna 100% exactă. Acest fapt se datorează naturii complexe și dinamice a atmosferei, unde chiar și schimbările minore pot influența rezultatele semnificativ. Factorii precum schimbările climatice sau fenomenele atmosferice extreme pot afecta, de asemenea, gradul de precizie al prognozelor.

Inteligenta artificiala utilizata in Prognoza Meteo

Vremea Bumbuesti, Valcea. Pe parcursul ultimilor ani, am fost martorii unor avansuri semnificative în domeniul meteorologiei. Inteligența artificială și învățarea automată sunt acum utilizate pentru a îmbunătăți acuratețea prognozelor. De asemenea, sateliții cu rezoluție înaltă furnizează date mai detaliate despre starea atmosferică, iar senzorii Internet of Things (IoT) adună informații din diverse locații, contribuind la o imagine mai cuprinzătoare a vremii. Vremea Bumbuesti, Valcea 2 zile, 3 zile, 4 zile, 5 zile si 7 zile, 8 zile, 10 zile, 15 zile, 20 zile, 21 zile sau 30 zile.

Vremea Bumbuesti (Valcea) 7 zile